Sukienka ciekawie wygląda również na lewej stronie.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zygzak. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zygzak. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 11 lipca 2016
Zygzak ponownie
Sukienka ciekawie wygląda również na lewej stronie.
wtorek, 21 lipca 2015
czwartek, 23 kwietnia 2015
Zygzak
to sukienka zrobiona z 6 motków bawełny Cottonwood Fibra Natura w dwóch kolorach jasno zielonym nr koloru 41112 i jasno niebieskim nr koloru 41128. Bawełna jest jednym z wielu produktów firmy Basior. Miałam po 3 motki każdego z kolorów. Z ostatnich 2 motków została więcej niż połowa .W 50g motkach jest 105m organicznej, naturalnej, matowej bawełny. Bardzo taką lubię. Producent zaleca robienie na drutach 3,75 - 4,5mm . Ja robiłam na drutach 7mm . Krój sukienki jest bardzo prosty, w stylu swetrowych sukienek, które nazwałam swetsu. Zygzak tworzy się przez dodanie i odjęcie oczka. Robiłam jeden rząd niebieskim i jeden rząd zielonym kolorem. Wykończenia to 2 rzędy ściągacza robionego niebieskim kolorem.
Na lewej stronieniedziela, 21 listopada 2010
piątek, 19 listopada 2010
Tył
i pomysł na jego wykonanie był w tym swetrze najważniejszy. Zygzak rozdziela dwa proste ściegi ryż i same prawe oczka. Zrobiłam go dokładnie z 6 motków Efsun Himalaya. To 100% wełna, która jak narazie sprawdza się w noszeniu. Przód i przepis na czapkę - wkrótce.
Subskrybuj:
Posty (Atom)