piątek, 8 października 2021

Wielka różnica

w grubości użytych przeze mnie nitek to cechy charakterystyczne tego swetra. Robiłam go na drutach 12mm i zużyłam 12 motków czarnej, przerabianej podwójnie, Big Merino Drops i motek czarnej Baby Merino Drops.

17 komentarzy:

  1. Sweterek dla odważnych 😉 podoba mi się połączenie włóczek, góra cienka reszta gruba. Nosiłabym 🙂

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczny ! Ten strukturalny wzór świetnie kontrastuje z pajęczynowymi elementami, nieregularny kształt prześwitujących elementów pięknie podkreśla Twoją figurę- jak dla mnie, to jeden z najbardziej udanych Twoich projektów.

    OdpowiedzUsuń
  3. super! struktura bardzo ciekawa ;-)

    OdpowiedzUsuń
  4. Zgodny z najnowszą modą ciąć i odsłaniać wszystko co się da! Dzięki za podpowiedź, jak to można uzyskać w dziewiarskim wyrobie. Wspaniale wygląda.

    OdpowiedzUsuń
  5. SUPER ,jak już myślisz że w druciarstwie wszystko już było, połączenie cienkiej z grubą włóczką to Dorota robi ta dam i jest dzieło sztuki które można nosić .Brawo

    OdpowiedzUsuń
  6. Ależ piękna dzianina 🌼🌻🌞

    OdpowiedzUsuń
  7. Wyszedł bardzo ciekawy efekt końcowy z takiego połączenia nitki. Pozdrawiam serdecznie :)).

    OdpowiedzUsuń
  8. Słów zachwytu brakuje, już wszytko powiedziane - pomysł, faktura, cała konstrukcja mistrzowska :) A tak w kwestii technicznej - przerabiała Pani w okrążeniach? W jaki sposób uzyskała Pani ten efekt, czy musiała Pani ciąć nitki?

    OdpowiedzUsuń
  9. Części z cienszą nitką przerabiałam na prawej i lewej stronie, powstałe dziury zszyłam na końcu. Resztę swetra robiłam w okrążeniach, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję za odpowiedź. No i teraz już wszystko jasne :)

      Usuń
  10. Myślałam,że w swetrach już nic nowego nie da się wymyślić a tu taka rewelacja! Coś niesamowitego. Dorotko wymyśl jeszcze jakieś wariacje na temat tego sweterka. Ten wątek nie może zaginąć.

    OdpowiedzUsuń