sobota, 12 lipca 2014

Jedno koło

zrobiłam w tym swetrze jako pierwsze. Potem dorobiłam przód, na koniec rękawki i górę bluzki. Używałam druty na  żyłce 6mm  Koło i dół przodu to jeden motek bawełny Bella    Środek i wykończenie rękawków to różowa bawełna przeze mnie farbowana w herbacie. Wychodzi wtedy ciekawy, cielisty kolor. Szaro zielony, pod białą górą, to resztki z tej bluzki, która powstała po spruciu  tej bluzki  Biała góra zrobiona jest  z Supreme Interfox.

11 komentarzy:

 1. Piękne i zachwycające koło, mistrzostwo świata!:)Rewelacja!
  Karina

  OdpowiedzUsuń
 2. Obłędna, naprawdę wszystko mi się podoba w tej bluzeczce: i rewelacyjne kolory i zaskakujący pomysł na koło z tyłu:) Marzenie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaskakujący ten tył, niepowtarzalna bluzeczka, kolory dobrane idealnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna bluzeczka. Jeszcze nie umiem robić koła, ale to chyba nie jest zbytnio skomplikowane :) Popróbuję. Dziękuję za inspirację. Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No po prostu rewelacja!!!!
  Piękny, zachwycające kolory, niepowtarzalny wzór!!!
  Gratuluję pomysłu i serdecznie pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zawsze - podziwiam, a dzisiaj też pozostawiam po sobie ślad ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak zawsze podziwiam kolory, to podstawowy atut Pani działań. Zabawa fakturami też śliczna, choć to koło wydaje mi się niezbyt zgrane z przodem. Przód superrrr! Zawsze czekam na jakieś zabawy z pleceniem, supełkami itepe... Podobnie jak Panią nie kręcą mnie skomplikowane wzory. Podziwiam je u innych :-)
  Serdecznie pozdrawiam, Beata

  OdpowiedzUsuń
 8. Pani Dorotko, zaglądam, podziwiam i prace i pomysłowość.Czy mogę mieć prośbę?. Proszę wyjaśnić jak przerabiać oczka narzucone ( w kole) by nie było dziurek. pisze Pani "nie robimy oczek przekręconych, zawsze proste i na prawej stronie-robiąc prawe oczka" Zależy mi by prawą stroną był strona lewa.Będę ogromnie wdzięczna. Serdecznie pozdrawiam. Dziękuję, Janina.


  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo podoba mi się. taka oryginalna bluzka.

  OdpowiedzUsuń
 10. Swietny niepowtarzalny sweterek :-))

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudny, piękne kolory i fajny pomysł na przód! Dzięki za kolejną inspirację. Alda :-)

  OdpowiedzUsuń